Kinderopvang

Locaties

Contactinformatie


ikOOK! 
Provincialeweg 74
5503 HJ Veldhoven
 
Locatie E-mail  Telefoonnummer
Nederweert - De Klimop nederweert@ik-ook.nu 06-40191250
Dommelen - De Belhamel dommelen@ik-ook.nu 06-40169908
Oirschot - De Korenbloem oirschot@ik-ook.nu 06-40283333
Gastel - 't Lange gastel@ik-ook.nu 0495-492416
Budel - De Triolier budel@ik-ook.nu 0495-494171
Valkenswaard - 't Smelleken valkenswaard@ik-ook.nu 06-36490020
Veldhoven - Dick Bruna veldhoven@ik-ook.nu 06-30133914
     
Veldhoven - Administratie administratie@ik-ook.nu 040-4100155

Werken bij ikOOK!:

Onze openstaande vacatures vindt u hier.

Open sollicitaties zijn altijd welkom: Stuur uw CV en sollicitatiebrief administratie@ik-ook.nu.
(Indien van toepassing ook uw voorkeurslocatie aangeven).


Meer...